Strafor, Kolay Monte Edilebilir Ve Kolay Boyanabilir

 

Straforun yapı dünyasına girmesi ile yeni bir sektör oluşmuştur. Sadece beyaz eşyaların kenarlarında gördüğümüz strafor ürünleri, ısı yalıtımı ve dekorasyon sektöründe kullanılmaya başlanmıştır. İşinin uzmanı olan ekiplerin tercihi olan başkent organize sanayi strafor ürünleri, hızlı ve pratik monte özelliği ile işleri çok kolaylaştırmaktadır. Kullanışlı özelliği, dekorasyona uyan imalatı ve boyanma özellikleri, strafor çalışmalarında, aradığınız özellikleri sunmaktadır.

 

Alçıpan ürünlerin kolay boyanması, dekorasyon sektöründe önemli bir yere gelmesine neden olmuştur.

 

Evlerimizdeki alçıpan ürünlerin imalatı, oldukça zahmetliydi. Strafor alçıpan ürünlerin piyasaya çıkması ile birlikte, alçıpan ürünler, büyük ilgi görmeye başlamıştır. Boyanma özelliği ile strafor ürünler, büyük ilgi görmektedir. Günlük yaşantımızın renklenmesine neden olan strafor ürünler, işin uzmanı olan ve profesyonel çalışma sistemleri kullanan ustaların ellerinde şahesere dönüşmektedir. Dekorasyonda kullanılan strafor malzemelerinden hoka deco ürünleri, tavan ve duvarların estetik görüntüsü için özel tasarlanmıştır. Yapı ürünlerinde söz sahibi olan başkent organize sanayi strafor ürünleri, usta ellerde, estetik çalışmalara dönüşmüştür.

 

 STRAFORLARIN KALİTELİ OLMASI VE UZMAN EKİPLERLE ÇALIŞMAK

 

Malzeme kaliteli olmalıdır. Ancak, kaliteli malzeme işi bilen başkent organize sanayi strafor firmalarından alınmalıdır. Kaliteli olması yanında, dekorasyona özel baskıları, strafor ürünlerinin kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Sanatsal çalışmalarla etkili olan strafor ustaları, straforları, sanat eserlerine dönüştürmektedir. Estetik ve zarif bir çevre için, strafor ürünlerini tercih edin.

 

 STRAFORLAR ÇEŞİTLİ ÜRETİLMEKTEDİR

 

Strafor ürünleri, karbonlu polistren, beyaz polistren, enjeksiyonlu, eps blok, hako deco ve asmolen strafor ürünleri ile üretilmektedir. Karbonlu polistren straforlar, siyah renktedir. Özellik olarak daha etkilidir. Strafor çeşitlerinin boyanması da ustalık ister. İşin ehli boyacılarla çalışılırsa, ortaya estetik ve zarif strafor çalışmaları çıkar. Estetik yapıları yanında, kolay şekillenebilen straforlar, maket bıçakları ile kolay bir şekilde kesilebilmektedir. Köşe kısımları için özel modeller vardır.

 

Tavan kaplama, ampul göbekleri için özel tasarımlar, alçıpan çalışmaları için özel tasarımlar, strafor sanayisinde kullanılan modellerdir. Boyama ustalarının ellerinde şahesere dönüşen straforlar, işin uzmanları tarafından döşendiği zaman, istediğiniz görünümleri meydana getirebilir. Faturalarınızın düşmesini sağlayan ısı yalıtım ürünleri, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Üstelik evin içini de ısıtmaktadır. Dışarını soğuğu ve sıcağı dışarıda kalmaktadır.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Strafor

Firmamızın kuruluşundan bugüne dek gelen zaman zarfı içerisinde “Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmuştur. Firmamız çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yolunda faaliyetine devam etmektedir. Bu yolda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için websitemizi yeniledi

Bize Ulaşın

Adres: Ahi Evran Mah. Sanayi Sitesi 225. Cd. No:85 Sincan / ANKARA

Telefon: 0312 276 31 61

E-Posta: bilgi@ankarastrafor.com

Web: http://www.ankarastrafor.com