Yapı Malzemelerinde Strafor Farkı

 

Gerek alçıpan dekorasyon sektöründe olsun, gerekse yalıtım sektöründe olsun, strafor ürünler hem kullanışlı hem de hafiftir. Hafif özellikleri ile strafor ürünler, aradığınız kaliteyi sunmaktadır. Karbonlu polistren levha, beyaz polistren levha, enjeksiyon levha, eps blok ve hoka deco gibi çeşitlerle üretilen strafor malzemeleri, günlük yaşantımıza, sanayi strafor malzemesi olarak girmiştir.

 

Strafor ürünlerini, eskiden sadece beyaz eşyaların kenarlarında rastlardık. Isı yalıtımındaki marifetleri keşfedilince, strafor malzemeler, kendine yeni bir sektör yakaladı. Bu sektör, yapı malzemeleri sektörüdür.

 

 ISINMAK İÇİN STRAFOR

 

Dış yalıtımın yeni malzemesi olan strafor ürünleri, estetik görünüm yanında, Isı geçirmez özelliği ile son zamanların en iyi yapı malzemesi içerisindedir. Bu özelliği ile strafor malzemeler, hem çok kullanışlı, hem de hesaplı. Bina yalıtımında kullanılan strafor malzemeler, ısınma faturalarını oldukça düşürmektedir. Özel dekor straforları, tavan ve duvar kaplama işlemlerinde, en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Üretilen sanayi strafor ürünleri, özel dekorasyon için oldukça kullanışlı.

 

 DEKORASYONDA BÜYÜK KOLAYLIK

 

Isınma etkisi yanında, strafor ürünleri, hafif olmaları ve eklenme özellikli dekorasyon şekilleri, son zamanlarda tercih edilmektedir. Özellikle alçıpan çalışmalarında olsun, dış cephe ısı yalıtımında olsun, sanayi strafor çeşitleri, büyük kolaylık oluşturmuştur. Hafif olması nedeni ile, alçı yapıştırıcısı ile çok kolay bir şekilde yapışmaktadır. Günlük yaşantımızda sanayi strafor çeşitleri, hem seri üretilmekte, hem de boyanabilir özelliği sayesinde, mükemmel bir dekorasyon aracı olmaktadır.

 

Asmelon strafor çeşitleri, özel geçmeli özelliği ile yapı sanayisinde, hafiflikle sanatı bir araya getirmiştir. Özel geçmeli olan ve ısı yalıtımlı özelliği ile, günlük yaşantımızda, aradığınız mükemmel çalışmaları sunmaktadır. Strafor malzemenin kalitelisi yanında, işin uzmanı olan ekiplerle çalışmak, işçilik bakımından önemlidir. Özellikle dekorasyon konusunda uzman olan ekipler, strafor çalışmalarında aradığınız sanatsal çizgileri sunabilirler.

 

Dış kaplama işlemlerinde, pencere kenarları, köşeler ve çatı ile birleşen kısımlarda, özel dekor strafor ürünleri, tercih edilen ürünlerdir. Boya özelliği yanında pres özelliğine göre ve yoğunluğuna göre farklılık oluşturmaktadır. Straforun ısı koruma özelliği sayesinde, günlük yaşantımızın bir parçasıdır. Hafif olması yanında, kolay kesimi ve şekil verme özelliği, strafor çalışmalarında büyük kolaylık sağlamaktadır.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Strafor

Firmamızın kuruluşundan bugüne dek gelen zaman zarfı içerisinde “Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmuştur. Firmamız çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yolunda faaliyetine devam etmektedir. Bu yolda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için websitemizi yeniledi

Bize Ulaşın

Adres: Ahi Evran Mah. Sanayi Sitesi 225. Cd. No:85 Sincan / ANKARA

Telefon: 0312 276 31 61

E-Posta: bilgi@ankarastrafor.com

Web: http://www.ankarastrafor.com