Sincan strafor firması olarak kurulduğumuz yıldan itibaren Strafor imalatı yapmaktayız. Bilindiği gibi strafor ham petrolün yağ kısmından haddelenerek elde edilen plastikler sınıfına giren köpük haldeki gözenekli beyaz renkli olan termoplastik sentetik bir malzemedir. Strafor genellikle ısı yalıtım sistemlerinde kullanılmaktadır. Sincan strafor firması olarak ürettiğimiz sentetik malzemeden üretilen strafor elektronik ve beyaz eşya, cam seramik değerli araçları korumasını sağlamaktadır.

Kullan at plastik, bardak, çatal kaşık vb. gibi gereçlerin üretiminde de yaygın olarak kullanmaktadır. Bunun yanı sıra ürettiğimiz straforlar otomotiv sektöründe yedek parçaların ve dekoratif malzemeleri üretiminde de önemli bir rol oynamaktadır. İnşaat sektöründe ise iki tuğla ve duvar arasında, çatı arasında ve iç duvarlarda yalıtım sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Straforun kullanımların tabi ki bunula da sınırlı değildir Straforlar vitrin uygulamaları, alışveriş merkezi süslemeleri, fuar standartları, iç ve dış mekân tabela kutu harf ve logo uygulamaları sahne ve toplantı alanlarında da gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

enjeksiyon-levha-1

Sincan Strafor

            Sincan strafor firması olarak ürettiğimiz straforların çok büyük özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler kullanıcılarına bir o kadar avantaj sağlamaktadır. Straforlarımızın en büyük ve önemli özelliklerinden birsi de oldukça ekonomik malzemedir. Strafor malzemeler görünüş itibari ile oldukça hafif olmasına rağmen özelliği bakımından da çok yüksek dirence sahip bir malzemedir. Birçok alanda kullanılan u malzeme belli bir zaman geçse bile yalıtım özelliğini yitirmemektedir. Bunun yanı sıra suya dayanıklıdır ve suyu emme özelliği oldukça düşüktür. Darbelere karşı da darbe emci özelliğine sahiptir kendini korumaktadır.

 

Strafor malzeme çevre dostudur ve zehirli gazları içermez sağlığa zararlı maddeler barındırmaz. Bakterilere karşı dayanıklıdır ve asla bakteri üremesine karşı olukça dirençlidir. Yağın gibi doğal afetlere karşı dayanımı güçlüdür. Uzun ömürlü olduğu için yıllarca kullanılmaktadır, zamana karşı çürüme özelliği bulunmamaktadır. İstenilen kalıplarda ve şekiller de kesile bilinmektedir. Süsleme yapılacak istenirse üzerine boya veya baskı yapıla bilinir. Bunun yanı sıra straforun taşıması kolay işlene bilirliği fazla montajı bir o kadar da kolay ve pratiktir geri dönüşüm olanağı da sunmaktadır. İstenmeye kazalara karşı da son derece dayanıklı v güvenilirdir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Strafor

Firmamızın kuruluşundan bugüne dek gelen zaman zarfı içerisinde “Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmuştur. Firmamız çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yolunda faaliyetine devam etmektedir. Bu yolda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için websitemizi yeniledi

Bize Ulaşın

Adres: Ahi Evran Mah. Sanayi Sitesi 225. Cd. No:85 Sincan / ANKARA

Telefon: 0312 276 31 61

E-Posta: bilgi@ankarastrafor.com

Web: http://www.ankarastrafor.com