Strafor Farkı

 

Günlük hayatımızda, ısınma sorunları yaşanmaktadır. Bu soruna güncel çözüm olarak strafor malzemeler sunulmaktadır. Özellikle Temelli strafor ürünleri, kullanışlı olması ve hafif olması nedeni ile oldukça etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Günümüz şartlarında, strafor yapı malzemeleri, aradığınız kaliteyi sunmaktadır.

 

STRAFOR MALZEMELERİNDE DEKORASYON ÖZELLİĞİ

 

Strafor malzemeleri, eskiden, beyaz eşyaların zarar görmemesi için kullanılırdı. Ancak, ısı geçirmez özelliği ve kolay şekil verilebilme özelliği ile yapı sektörüne girdi. Altın çağını yaşadığı şu günlerde, strafor, oldukça geniş bir satış yelpazesine sahiptir. Dekorasyon özelliği, boya tutma özelliği, dekorasyon sektöründe, strafor farkını ortaya koymuştur. Bütün bu özelliklerle birlikte, strafor, oldukça kaliteli işler ortaya koymaktadır. Köşe bendleri, çatı altları ve benzeri yerlerin dekorasyon çalışmalarında, strafor ürünler tercih edilmektedir.

 

STRAFORDA KALİTE

 

Strafor ürünlerin boyanması ve düzenlenmesi ve benzeri işlemlerinde, işin uzmanı olan ve profesyonel çalışma sistemleri ile kaliteli işler çıkaran ekipler tercih edilmelidir. Sıkıştırılmış strafor seçenekleri yanında, yoğunluğu az olan straforlar da vardır. Ancak, bu fark fiyatlara yansımaktadır. Siyah ve beyaz renklerde üretilen strafor seçenekleri, dekorasyonda kullanılmaktadır.

 

Piyasada bulunan strafor çeşitleri, karbonlu polis-tren levha, beyaz polistren levha enjeksiyonlu levha, eps blok, hako deco ve asmolen strafor isimleri ile üretilmektedir. Hako deco ürünleri, günlük yaşantımızda, dekoratif çözümler için, özel olarak tasarlanmaktadır. Hoko deko ürünlerinin özel yapısı, özel dekorasyon özellikleri, görkemli tavan ve duvar işlemlerinde kullanılmaktadır. Geçmeli strafor özelliği ile asmolen strafor, yapı işlemlerinde devrim oluşturmuştur. Sağlam yapısı ile Temelli strafor seçenekleri, strafor piyasasında oldukça etkili çözümler sunmaktadır.

 

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE STRAFOR FARKI

 

Strafor işlemleri, strafor malzemesinin hafif olması, özel dekoratif desenlerle basılma özelliği ve istenildiği zaman kolaylıkla kesilme özelliği, strafor malzemelerini temel özelliklerindendir. Sağlam yapısı nedeni ile Temelli strafor malzemeler, en çok tercih edilen ürünlerdendir. Çalışmalarıyla, oldukça etkili çözümler sunan strafor sanayisi, günümüz anlayışı ile oldukça etkili çözümler sunmaktadır.

 

Hafifliğinin yanı sıra, alçıpan yapıştırıcı ile son derece sağlam olması, strafor işlerini kolaylaştırmaktadır. Dış yalıtım işlemlerinde, dübellerle sabitlenmektedir. Alçıpan yapıştırıcı ile sağlamlaştırılan straforlar, özel dekorasyon özelliği ile son derece kullanışlıdır. Isı yalıtımı sayesinde, ısınma faturalarında oldukça etkili düşüşlere neden olmaktadır.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Strafor

Firmamızın kuruluşundan bugüne dek gelen zaman zarfı içerisinde “Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmuştur. Firmamız çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yolunda faaliyetine devam etmektedir. Bu yolda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için websitemizi yeniledi

Bize Ulaşın

Adres: Ahi Evran Mah. Sanayi Sitesi 225. Cd. No:85 Sincan / ANKARA

Telefon: 0312 276 31 61

E-Posta: bilgi@ankarastrafor.com

Web: http://www.ankarastrafor.com